Brownian motion

around the essentials…

 

Maksim Berezovskiy

This post is about Maksim S. Berezovsky — unique Ukrainian composer (1745–1777). Sorry, I couldnt express my feelings in English so far.

Hmm… Below is the demonstration of FD-Footnotes and Language Switcher incompatibility, sorry.

 1. http://www.universum.org.ua/journal/2004/berez_5_06.html , http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/06/15/15944/
 2. Глухівську музичну школу було засновано 1730-го року. Здається, нема підстав казати, що російський уряд доклав до цього зусиль.
 3. Згадана стаття із газети «День».
 4. Колись вона сказала про українців: «Люблю я род сей, кроткий и великодушный!»…
 5. Не хочеться думати, що він покінчив життя самогубством. Цю версію зараз піддають сумніву, але остаточно нічого не відомо. Якщо то була «гарячка», як іноді пишуть, то це, можливо, сталося у несвідомому стані.
(3 votes, average: 3.33 out of 5)

3 коментарі to “Maksim Berezovskiy”

 1. Вадім says:

  просто нема слів я за це в школі отримав 12 балів, дякую вам за цей сайт!!!!!!!!

 2. Юрко Б. says:

  Одного весняного ранку сиджу у Львові на лавці на проспекті Шевченка, читаю книжечку Витвицького про Березовського. Напроти мене сидять двоє хлопців і розмовляють. Минає кілька хвилин. Один із них підходить до мене, і каже: «Вибачте будь ласка, ви читаєте книжку про Максима Березовського? Він — мій далекий родич». Пізніше той хлопець (назвався Максимом) сказав, що у Березовського не було дітей, але у нього був брат, що мав дітей. Врешті решт, я йому ту книжечку подарував, а він дав мені запрошення на якусь подію в УКУ.

Leave a Reply

XHTML: Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Recent Posts

Tags

Archives