Brownian motion

around the essentials…

 

Ще одна передача на радіо

Нещодавно я обіцяв, що «далі буде»; тож — іще одна передача на радіо.

Беруть участь Олена Чмир, славіст, канд. філол. наук; Ганна Куземська, філолог (авторка книжки «Якою мовою молилася давня Україна»).

(No Adobe Flash Player?..)

Ми не дуже задоволені результатом, але, як на мене, все гаразд, щось сказати вдалося.

ps. Користуючись нагодою, наголошу, що теза про те, що «не можна міряти сучасними мірками» мені трохи дивна. Бо завжди таке враження, що той, хто так каже, завжди впевнено знає, що саме такі мірки — сучасні, а от такі — не сучасні. Навіть більше — «сучасними мірками не можна, тому все було не так»… Тобто, сама теза правильна, але нею іноді користуються для того, щоб сказати, що «все було не так», хоча підстав так стверджувати… не завжди і є .)

(1 votes, average: 5 out of 5)

2 Responses to “Ще одна передача на радіо”

 1. ReAl сказав:

  Нарешті послухав.
  Може, там ще без мікрофонів яка суперечка була, але я б не сказав, що тут, у передачі, теза про «сучасні мірки» була надто «всенетак»-ною, хоч і було підкреслення.

  Але в цілому згоден з тим, що різні правильні тези («сучасні мірки», «час тоді був такий», «історично склалося») часто використовуються не за призначенням.

  Добре, що ця передача була :-)

  • dor сказав:

   Ну, може в мене просто на це вже алергія :)

   Ні, без мікрофонів нічого такого не було, все тихо, мирно й, загалом, чудово.

Залишити відповідь

XHTML: Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre lang="" line="" escaped="">

Сторінки

Недавні записи

Most Rated

Highest Rated

Позначки

Архіви