Brownian motion

around the essentials…

 

Знову Приват — і знову лохотрон?

Мій родич став власником пенсійної картки ПриватБанку.

І от — перші враження, так би мовити.

Знаючи, що можна прийти у відділення з паспортом і зняти певну суму, він вирішив, що «так спокійніше». Прийшов. Касирша питає: «Де PIN-код?». Ну, він у цих справах ще новачок, тому повівся цілком логічно і правильно: «Код не пам’ятаю, папірець забув дома».

Нічого брати він на цей раз не став, а просто спитав у них, яка там сума, чи що. Йому чесно відповіли.

Через якийсь час він приходить туди знову, хоче взяти гроші, а йому кажуть, що «там п’ять копійок на рахунку» чи щось схоже. Він, звісно, каже, мовляв, шукайте, ви самі назвали суму вчора.

Вони щось там довго копирсалися, перебалакувалися і кажуть, що, справді, він нічого не знімав, — і, увага, видали йому потрібну суму, 3100 гривень без усяких чеків і квитанцій. І насварили на прощання: «Без PIN-коду до нас не приходьте!»

«Я в шокові»™. Я, напевно, щось не так розумію.

Чесно кажучи, я просто не читав про приватівський е-дурдом (точніше, коментарі до того тексту); і навіть не знав, що мій родич збирається відкрити рахунок у ПриватБанку (це я виправдовуюся, ніби).

Але «я в шокові»™.

(No Ratings Yet)

Leave a Reply

XHTML: Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Recent Posts

Tags

Archives