Maksim Berezovskiy

Posted on

This post is about Maksim S. Berezovsky — unique Ukrainian composer (1745–1777). Sorry, I couldnt express my feelings in English so far.

Hmm… Below is the demonstration of FD-Footnotes and Language Switcher incompatibility, sorry.

  1. http://www.universum.org.ua/journal/2004/berez_5_06.html , http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/06/15/15944/
  2. Глухівську музичну школу було засновано 1730-го року. Здається, нема підстав казати, що російський уряд доклав до цього зусиль.
  3. Згадана стаття із газети «День».
  4. Колись вона сказала про українців: «Люблю я род сей, кроткий и великодушный!»…
  5. Не хочеться думати, що він покінчив життя самогубством. Цю версію зараз піддають сумніву, але остаточно нічого не відомо. Якщо то була «гарячка», як іноді пишуть, то це, можливо, сталося у несвідомому стані.

3 Replies to “Maksim Berezovskiy”

  1. Одного весняного ранку сиджу у Львові на лавці на проспекті Шевченка, читаю книжечку Витвицького про Березовського. Напроти мене сидять двоє хлопців і розмовляють. Минає кілька хвилин. Один із них підходить до мене, і каже: «Вибачте будь ласка, ви читаєте книжку про Максима Березовського? Він — мій далекий родич». Пізніше той хлопець (назвався Максимом) сказав, що у Березовського не було дітей, але у нього був брат, що мав дітей. Врешті решт, я йому ту книжечку подарував, а він дав мені запрошення на якусь подію в УКУ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.